ПРО СЕБЕ

Я – Олександра Кочеткова.

Я роблю все, що хочу, і BECAUSE I CAN – мій головний життєвий принцип.

Я – початківець захоплений кінестет. Це те, що робить моє життя життям.

Мало хто знає, що я – майстер спорту з російського більярду та маю абсолютний музичний слух.

Я пишаюся тим, що мене прийняли в консерваторію без іспитів, хоч і не пам’ятаю, коли востаннє грала на скрипці. На це є дві причини: мені не дозволяє моя собака, яка відразу ж починає нестерпно вити, а насправді я боюся, що не зможу грати, як раніше і мене засмучує ця думка.

Я вважаю дуже крутим, що я вже втретє кардинально змінюю сферу діяльності. Боятися різко змінити своє життя це абсолютно нормально. Я свідомо йду на ризик уже втретє і це мене ще не вбило.

ПРО ЛЮДЕЙ

Люди – це весело та цікаво. Вони дозволяють відчувати.

Люди в моєму житті з’явилися лише після того, як я усвідомила, що карта – не територія. Довгий час мені було не очевидно, що люди різні. Я ґрунтувалася на власних реакціях і, виходячи з них, чекала чи не чекала чогось від людей. Тепер я почала думати не лише про те, як реагую я сама, а й про те, як і чому реагують оточуючі.

Прості зміни на поведінковому рівні можуть бути найціннішими. Тепер я розмовляю нормальним тоном, я не ображаю нікого, хоча все ще можу поводитися як раніше. Однак (одначе), іноді я використовую свою колишню модель поведінки з метою самозахисту, але не живу нею. І саме це повністю змінило мої стосунки з людьми.

ПРО ВІДКРИТТЯ

Потрібно займатися собою самостійно, бо ніхто інший цього не зробить за тебе

Все життя я була впевнена в тому, що кохання треба заслужити, тому великим відкриттям для мене стало усвідомлення того, що мене можуть любити просто так. На тій простій підставі, що я це я.

Я думала, що показувати себе означає просто випендрюватися. Мені також здавалося, що, приймаючи рішення, я спираюся на свої внутрішні відчуття. Але я помилялася. Зараз я можу виявлятися як захочу. «МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ» — це єдиний правильний критерій того, що я рухаюся в правильному для себе напрямку.

ПРО НЛП

Для мене НЛП – це стан, бо це найцінніше, чому я навчилася. Раніше все, що траплялося зі мною, починалося і закінчувалося ніби саме собою. Тепер я розумію, що саме зі мною відбувається і можу це контролювати.

З усіх технік НЛП, найбільш значущими та ефективними для мене виявилися техніки зі зміни обмежуючих переконань.

Усвідомлення того, що я – Майстер НЛП, прийшло до мене не одразу. Зараз я дуже цим пишаюся, адже НЛП – те, що все в мені змінило.

ПРО АННУ ПРИНЦ

Мій колега навчався у Анни Принц і розповідав мені про те, що відбувається на курсі НЛП-практик. Я відчувала потребу у змінах і готова була йти за ними куди завгодно. Потім я побачила світлину Принц і зрозуміла, що мені сюди.

Я вдячна Принц за те, що вона постійно провокувала мій нарцисизм. Це не просто дуже боляче – спочатку це викликає ненависть.

Одним із досягнень Принц як мого тренера я вважаю той факт, що я перестала знецінювати свої регалії та навчилася ними пишатися.

ПРО ЗАРАЗ

Зараз я задоволена життям.

Зараз я роблю що хочу і коли хочу.

Зараз я дуже простіше ставлюся до ситуацій, у яких раніше я миттєво втратила б контроль над собою.

Кілька років тому я б суворо заборонила собі робити вибір, спираючись виключно на «Я ТАК ХОЧУ». Зараз це єдина правильна для мене підстава.