ПРО СЕБЕ

Мене звати Льоша і я починаю вміти любити людей.

Зараз я намагаюся пізнати себе і постійно рухаюся у напрямку пізнання та прийняття себе.

Моє життєве правило – жодних правил.

Мій життєвий девіз – слухай себе, бо це найважливіше.

Я розумію, що моя інтуїція спрацьовує, коли в моїй голові немає жодних думок, окрім однієї. Усі сторонні думки легко ізолюються.

ПРО ПОВЕДІНКУ

Будь-яка поведінка є вибір найкращого варіанта з наявних в цей момент.

Це одне з основних правил НЛП, і це допомагає мені з моїми очікуваннями. Раніше я ставив людей у рамки своїх очікувань, а потім зрозумів, що, хоч би як там було, людина не думає, як зробити краще для мене. Будь-який його вчинок є вибір кращого варіанту для нього самого.

ПРО КОМУНІКАЦІЮ

Застосовуючи метамодальні питання /один із інструментів НЛП/, я став помічати в деяких ситуаціях маніпуляції з боку людей і з’ясовувати, чого люди все-таки хочуть насправді. Крім цього, я став у цілому спокійніше ставитися до того, що кажуть люди і став менше проявляти автоматичні реакції. Я усвідомив, що людина реально не завжди говорить зі мною, іноді вона просто говорить зі своєю головою.

У бізнесі комунікації вирішують все і це найважливіше – вміння увійти до рапорту, вміння вести та вміння отримати бажане.

ПРО ГОЛОВНІ ПРАВИЛА БІЗНЕСУ

Завжди вимагайте передоплати.

ПРО ВЛАДУ

Спочатку я прийшов на курс НЛП-Практик із запитом про кар’єрне зростання, але в процесі зрозумів, що мій реальний запит про владу.

Влада – це колись хтось від тебе залежить. Я не маю на увазі членів сім’ї чи коханих, я маю на увазі, швидше, долю компанії чи команди. Крім статусу та грошей, влада дає відчуття впевненості у собі.

Мені подобається, що Принц має владу – до неї тягнуться, і кожен хоче, щоб вона поділилася своєю картою, поділилася частинкою себе.

ПРО ПЛАНИ

Мені хочеться розпочати якийсь проєкт. Раніше я думав, що це обов’язково має бути start-up та обов’язково про IT. Сьогодні я так не думаю. Я хочу прибутковий бізнес і не хочу займатися в ньому технічними подробицями – головне, щоб мені подобався процес його розвитку та підняття, просування як бізнес-одиниці.

Я мрію про пасивний дохід, який не зобов’язував би мене постійно працювати і робити вибір, попрацювати мені або відпочити.

Я хочу подорожувати. На початку моїх подорожей має бути щось, що омивається океаном, тому що я дуже хочу спробувати серфінг. Це може бути, наприклад, Балі. Мене захоплює ця ідея кілька місяців пожити біля океану.

Ще я хотів би якийсь час пожити в англомовній країні. Говорити англійською для мене дуже крутий кайф. У мене є міні-мрія говорити англійською швидко і вільно.

Список подорожей ще включає гірськолижний курорт, де лежить сніг, і при цьому можна ходити в шортах. Я люблю сноубординг і залюбки пожив би якийсь нетривалий час десь, де зможу ним займатися.

ПРО НЛП

НЛП – це свобода. У моєму розумінні, у процесі освоєння навичок та технік НЛП до людини приходить свобода вибору, дій та прийняття рішень. А ще свобода у мене асоціюється з легкістю, і з НЛП це теж приходить.