ПРО СЕБЕ

я – Анна йовович. 

я – людина, чий зворотній зв’язок коштує дорого.

я — людина, яка виконує 100 справ водночас і мріє про все і одразу.

я хочу, щоб в цьому світі було якомога більше розумних та думаючих людей, здатних змінити світ та створювати крутезні речі. я хочу полюбити світ ще більше. я люблю розумних людей. мозок — це ж як секс, іноді навіть краще.

ПРО СВОБОДУ

свобода — це те, що я наважилась собі дозволити, і це найголовніше з моїх досягнень. зізнатись чесно, мені було трошечки простіше, ніж іншим. бізнес — це завжди відповідальність, а я завжди була гіпервідповідальною. то ж коли роздавали відповідальність, я й гадки не мала, що з нею дають свободу.

ПРО БІЗНЕС ТА BDG

немає жодних складностей у тому, щоб просто створити хороший бізнес. але у вас має бути душа, щоб ви змогли влучити в чиєсь серце.

бізнес — це те, до чого я маю слабкість. з самого дитинства я розривалась між мамою і татом: мама прагнула заробляти гроші та була проти творчості, тато був за творчість і геть не про гроші.

BDG — це місце, де вдалось все поєднати. тут я маю змогу створювати бізнес, керувати ним, знаходити способи його розширення, аби заробляти більше грошей.

я думала, що коли щось створюєш, то не можеш продавати. я ж не можу продати свій вірш. але я можу продати збірку віршів. чи вечір, де я ці вірші читатиму.

виявилось, що я можу просто сидіти та писати вірші, в той час як бізнес працює і я не перетворююсь на банкрута.

залишаючи останню роботу, я дала собі слово, що більш ніколи в житті не буду працювати на когось. працюючи на когось, я завжди почувалася як у гришковця «кавуни були такі важкі, а гроші — такі маленькі».

мені здавалось, що якщо мені не важко — то я нічого не роблю. але коли працюєш там, де тобі подобається, то можеш робити те, що подобається — вести блок тренінгу, консультувати, займатись поезією.

 

ПРО ЗВОРОТНІЙ ЗВ‘ЯЗОК

«ти ніколи не знаєш, як навіть найдивніший зворотній зв’язок може змінити твоє життя» — мене якось дуже вразив цей вислів френка п‘юселіка, одного зі співзасновників нлп.

думка та зворотній зв’язок — абсолютно різні речі. коли отримуєш зворотній зв’язок, то одразу розумієш, що робити, аби змінити щось прямо зараз.

на тренерському курсі є правило: «отримав зворотній зв’язок — змінюйся».

зворотній зв’язок високої якості — це не просто погляд зі сторони, це завжди чіткі настанови щодо наступних дій.

ПРО НЛП

коли я прийшла на практик, в мене не було жодного конкретного запиту — була суцільна дупа, морок і «все погано». я нічого не знала про нлп — про практик мені розповіла подруга. коли вона зі мною розмовляла — ставало трохи легше. ось і все, що я знала.

нлп — це свобода. людина не може бути вільною, якщо не розуміє як вона влаштована. під час практику починаєш помічати, як влаштован ти сам і вчишся помічати це про інших. таким чином, ти отримуєш з чого обирати: відтепер можна не повторювати стару звичну поведінку, засновану на попередньому досвіді. замість того, щоб кидатись на стінку, можна відійти та подивитись на неї. і вже тоді приймати найліпше в цій ситуації рішення.

нлп для психотерапевта — це свобода обирати інструменти та методики, адже нлп — це збірка всіх можливих напрямів психотерапії, що надає гнучкості у роботі з кожним клієнтом та кожним запитом.

ПРО АННУ ПРИНЦ

класичний дефолтний нлп-практик не охоплює психотерапію, але Принц жити без неї не може і всім нам з цим неймовірно пощастило.

на п’ятому модулі я зрозуміла, що зацікавлена психотерапією. коли прагнеш чогось дуже крутого для себе, ти не можеш це припинити, але продовжуєш заперечувати. проблема ось де: ти нічого не зможеш зробити, доки не зізнаєшся, що тобі це довподоби. одного разу, коли я виходила з кімнати, Принц просто запитала: «так що, Аня, ти хочеш бути терапевтом?». в цю саму мить я нарешті припинила собі брехати.

я безмежно вдячна Принц за те, що вона в мене не вірила. і все, що я створювала — я створювала у повному невір‘ї. я знала, що в мою ідею необов’язково вірити всьому світові. треба уміти довести, що твоя ідея варта життя.

ПРО НЕЙРОЛОГІЧНІ РІВНІ

нейрологічні рівні — завжди щось неймовірне, бо якщо розглядати їх стосовно особистості — то можна побачити її зсередини, зрозуміти заради чого людина живе. я вірю, що кожній людині конче потрібна крута місія і щось глибоке всередині. 

кожен з нас може робити безліч різних речей — і не почуватися щасливим. щастя приходить тоді, коли проявляєш свою місію. нейрологічні рівні — техніка, що надає свободу, можливість дізнатися та потроху виявляти свою життєву місію і нарешті стати щасливим.  

я викладаю блок про нейрологічні рівні на нашому триденному інтенсиві, присвяченому цілям. коли ми розписали нейрологічні рівні BDG, ми, власне, вперше зрозуміли «про що вона — наша компанія». я зрозуміла, які люди потрібні поруч: як у притчі про трьох чоловіків, що будували храм. на питання «що ти робиш?» , перший з них відповів «я кладу каміння», другий — «я заробляю гроші», а третій — «я будую храм».

ПРО БАЖАННЯ

зараз я хочу зібрати якомога більше людей на найближчий практик і, як наслідок, більше учасників наступного майстерського курсу. в перспективі мені б хотілося проводити наші програми у європі.

загалом я хочу більше свідомих людей і хороших тренерів, бо попит на послуги тренерів дуже високий, а гідних тренерів дуже мало. 

через років 20-30 я хочу інвестувати в митців, художників чи музикантів, щоб відкрити їх світові. я не знаю, чи захочу заробляти на цьому, але прямо зараз в моєму житті зненацька з’являються люди, які просто так допомагають мені, коли чогось/когось бракує. можливо так я намагаюсь повернути щось світу.