друга творча одиниця BDG

керівник  департаменту танців та співів

ПРО СЕБЕ

мене звати Аня. я — вічний двигун, бо не вмію стояти на місці. якщо мені щось заманулося, я буду перти танком, доки ідею не буде втілено в життя. в дитинстві мама називала це «Аня, ти береш за горло»

ПРО НЛП

нлп – это инструкция к жизни. зная нлп, ты можешь отстроить свою желаемую жизнь как конструктор.

нлп — це своєрідний мануал до життя. знаючи нлп, ти можеш. відбудовувати бажане немов конструктор.

ПРО СМІХ

моє головне життєве правило — завжди сміятись. 

що б не трапилось — якщо ти можеш про це пореготіти, значить це ще не кінець.

хочу, щоб на моєму похороні люди сміялись, згадуючи мене, а в пам‘ятнику хай зроблять wi-fi, щоб на могилу частіше приходили.

я дуже вдячна Принц за вміння сміятись за будь-яких обставин. одного разу, спостерігаючи як вона голосно регоче посеред львівської вулиці, я раптом зрозуміла, що «дорослі» люди все одно можуть так поводитися. а оскільки я тепер одна з цих «дорослих» — мені це теж дозволяється.

ПРО ПОМИЛКИ

для мене чи не найважливішим було усвідомлення того, що кожна людина має право на помилку.

дуже обмежену кількість речей можна зробити одразу, не помилившись. без помилок ти не розвиваєшся, а помиляєшся зовсім не тому, що ти — ідіот.

просто намагаєшся щось зробити і врешті-решт, на п‘ятий, десятий, двадцятий раз у тебе обов’язково вийде. мені ця думка неймовірно допомагає.

коли тренуєшся, долаєш себе, то рано чи пізно приходить магічне розуміння — все, що не вдалося тобі раніше — це не діагноз, а лінь.

ПРО РУХ

якщо я не рухаюсь, то мені сумно і я похмурий гарнір з варених овочів.

моя улюблена техніка нлп — встановлення ресурсного стану. коли не хочеться щось робити, я просто кидаю виклик самій собі (а це водночас і виклик іншим) — і саме це допомагає мені здолати лінь та прокрастинацію.

чесно кажучи, мною рухає страх старості. я не молодію, час плине і якщо я хочу наробити купу великих крутезних справ — треба починати зараз, а не в грудні 2040-го.

мене надихають. приклади людей, які роблять що хочеться, незважаючи на вік чи зайнятість. один мій близький друг якось сказав: «я хочу водити мотоцикл» — і, не відкладаючи, почав вчитися. а зовсім скоро отримав права та категорію.

ПРО ОЧІКУВАННЯ

запит, з яким я прийшла на практик — «хочу здолати переконання, що все завжди повинно бути погано».

я розуміла, що в голові живуть переконання, які мені заважають.  я жила, керуючись принципом «завжди треба бути готовою до гіршого».

тепер я розумію: в будь-якому разі я завжди до всього готова. якщо чекаєш на краще — буде мінімум нормально, якщо готуєшся до дупи — буде тобі дупа.

 

ПРО ІДЕЇ 

ідеї — це паливо для діяльності. а діяльність — паливо для життя.

коли в мене є ідеї та діяльність — у мене є життя. якщо ідей немає — в мене мабуть температура під 40 і все, що я прагну втілити — склянку води.

коли я можу перетворити ідею на гроші — це чудово, але є ідеї не про гроші і вони також мають право на життя. якщо ідея про красу і затишок — вона не про гроші. якщо це ремесло — на ньому можна заробити.

ПРО ШЛЯХ

наразі я на шляху тимчасового розвитку. іноді я беру в ньому паузу, бо розвиток втомлює і є ризик перегоріти. час від часу треба відпочивати — від всього, від всіх і від себе самої. мій шлях — цікавий, різний і на ньому трапляються терні та кущі. але, як правило, всі ці кущі та перепони — я сама. то ж чим гірше в мене виходить — тим міцніше я вгризаюся і чим гірше вдається, тим швидше я рухаюсь.

якщо тобі щось подобається — не здавайся. якщо здолаєш себе і перешкоди на шляху — досягнеш приголомшливих успіхів. ну, чи просто помреш на середині від серцевого нападу — ну, значить, це не твоє. так все і працює.