ПРО СЕБЕ

мене звати Наташа. 

я не можу уявити собі ситуацій, з якими неможливо впоратись. за будь-яких обставин можна впоратись легко, головне — знайти вірний підхід. 

зараз я почуваюся цілком щасливою людиною. світ навколо мене перестав бути пласким, перестав відображатись у форматі 2d.  я бачу, наскільки реальне все довкола; картина світу і світ в цілому придбали об‘єм та глибину. 

ПРО СПРАВУ

я — СЕО групи компаній FIM. структура, що я очолюю, диверсифікована. вона входить до шістки лідерів девелоперських компаній україни і є одним з флагманів соціально відповідального бізнесу в країні. 

основна цінність компанііі полягає у тому, що вона надає людям можливість отримувати задоволення від того, чим вони займаються та розкривати власні таланти. 

у професійній діяльності я користуюсь такими техніками нлп як «добре сформульований результат» та «декартові координати», щоразу як виникає питання цілей. ці інструменти допомагають визначити, чи є дана ціль саме ціллю, а не мрією, а також, чи треба взагалі рухатись у цьому напрямку і який ресурс для цього потрібен. 

дуже важливо любити справу, якою займаєтесь — і тоді будь-які цілі стануть досяжними. нехай ваш шлях до них буде максимально легким та екологічним стосовно інших людей. навіть якщо ви не вірите в карму — хоча б просто не витрачайте енергію.

гроші — це просто спосіб купити емоції.

ПРО СТОСУНКИ

завдяки певній профдеформації, я давала собі дозвіл змітати все на своєму шляху та нехтувати інтересами людей, коли рухалась в напрямку мети. я керувалась правилом про те, що є лише дві точки зору: одна — моя, інша —неправильна. частіше за все, це забезпечує найкоротший та найлегший шлях до бажаних результатів, проте це надзвичайно короткострокова перспектива людських стосунків. якщо тебе все влаштовує, а людину поруч — ні, значить, стосунки, скоріш за все, одноразові. 

базове правило нлп  «карта — не територія» багато що для мене змінило. це дозволяє не лише глибше зрозуміти інших людей, їхні мотиви та поведінкові реакції, а й надає гнучкості, варіативності, розширює право обирати і вибудовувати ефективнішу комунікацію. 

ПРО ІНТУЇЦІЮ 

завдяки Анні Принц та нлп, я стала свідомо прислуховуватись до власних почуттів, розвивати інтуїцію і я переконана: така модель сприйняття світу дає мені ще більше можливостей бути щасливою людиною.  отримана тут навичка «бути тут і зараз» для мене надзвичайно цінна. адже іноді буває складно зосередитись на тому, що відбувається зараз, не думаючи про те, що буде за секунду. 

я стала частіше читати знаки і пильно слідкую за своїми снами. іноді я бачу неочікувану картинку і розумію: інтуїція застережує мене про щось, і я роблю свідомий вибір дослухатись до неї. 

раніше я приймала рішення виключно раціонально, за принципом «бачу, думаю, дію». зараз мої рішення можуть здаватись ірраціональними, проте вони цілком продиктовані моєю інтуїцією.

ПРО НЛП

я йшла на курс «нлп-практик» без якогось певного запиту. як і переважна більшість присутніх на програмі, я вважала, що нлп — це про маніпуляції. перше, що Принц зробила на модулі — попросила всіх, хто дотримується подібної думки, встати і залишити тренінг. 

нлп — це можливості. це шанс подивитись навколо, на своє життя і всередину себе з різних боків. 

в житті та бізнесі ми часто орієнтуємося на результат. нлп дозволяє зупинитись та знайти щастя всередині себе. 

нлп навчило мене керувати своїми станами, знаходити кайф у житті, не вдаючись до пікових емоцій і не створювати треш заради їх отримання. 

ПРО АННУ ПРИНЦ

я побачила рекламу BDG про нлп-практик з найбільш провокативним тренером і подумала: «якась провокація у місті — і без мене?!» 

загалом, я йшла подивитись на Принц — її образ мене дуже зацікавив. 

я змінила фокус уваги з зовнішнього на внутрішній — і за це я вдячна принц. 

мене вражає її здатність до прийняття. вона здатна розчинитись у людині, не зникаючи та не порушуючи чиїхось меж. 

я люблю Принц за її глибину, бо не бачу в ній дна. можливо, я і раніше зустрічала людей, в яких хочеться пірнути.

можливо, існує безліч глибоких людей, але ж пірнати в них може просто не хотітись.